Nasza klasa

Spotkanie po latach - rocznik 1963

W 2008 roku odbyły się dwa spotkania absolwentów "kruczka" rocznika 1963. Pierwsze odbyło się 30-go maja i było na nim obecnych 16 osób z klasy A oraz 4 osoby z klasy B. Na drugim spotkaniu w dniu 17 października do naszego grona dołączyły jeszcze nasze wspaniałe Panie Profesor Genowefa Ślusarska i Ela Skrzydłowska, oraz dodatkowo 2 osoby z klasy A i jedna z klasy B. Obydwu spotkaniom towarzyszyła wspaniała koleżeńska atmosfera i humor. Nasze grono ciągle się powiększa, odnajdujemy bowiem kontakty do pozostałych kolegów i koleżanek. Niestety czterech osób z naszego rocznika już na pewno nie odnajdziemy. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że konieczna jest kontynuacja takich spotkań, następne planujemy wiosną 2009 roku.

Jak miło spotkać dawnych znajomych
Galeria zdjęć

Klasa IV a z wych. Krysią Jaktorską
Klasa IV a    absolwenci

"Klasa IV a z wychowawczynią na czele to najlepsi ludzie, koledzy, z którymi spotkałem się w życiu. Była to zgrana paczka, z którą trudno się rozstać."
To jest cytat z klasowego pamiętnika, wypowiedź naszego kolegi zaraz po maturze.
Naszą wychowawczynią była pani prof. Krystyna Jaktorska, a gospodarzami klasy byli i są ! Isia Ślusarska i Jarek Rudnik. Nie straciliśmy kontaktu ze sobą, nie musieliśmy się szukać przez portal Nasza klasa! Często się widujemy, zawsze w dużym gronie, i na każdym spotkaniu jest tak, jak byśmy rozstali się wczoraj. W tym roku mieliśmy spotkanie 14 czerwca, następne planujemy w grudniu, może zorganizujemy kulig. Przesyłamy zdjęcia z niektórych naszych imprez.

Pozdrawiamy całą społeczność szkolną.

"Klasa IV a z wychowawczynią na czele to najlepsi ludzie, koledzy, z którymi spotkałem się w życiu. Była to zgrana paczka, z którą trudno się rozstać."

Galeria zdjęć


ZAWODOWE KRUCZKI
Lokalizacja Szkoły